1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

2. Zachęcam do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w kościele są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

3. Wielkimi krokami zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Zapraszam w przyszłą niedzielę dzieci, rodziców i nauczycieli na Mszę św. o godz. 10.00. Będzie to nasze wspólne dziękczynienie Bogu za otrzymane łaski w kończącym się roku szkolnym. Będziemy też prosić o dobre przeżycie wakacji, aby był to błogosławiony czas wypoczynku, a także duchowego wzrostu.

4. Proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych o zwrot alb komunijnych do kościoła..

5. Dziękuję wszystkim za złożone ofiary na remont wieży kościoła i odmalowanie elewacji kościoła. Zostały już zamówione nowe okna na wieżę oraz zarezerwowany podnośnik koszowy. Dziękuję P. Mirosławowi Oleksemu za użyczenie drabiny z windą transportową, która będzie wykorzystywana przy remoncie.

6. Jest czerwcowa Martyria, w której znajdziemy wiele ciekawych artykułów, aby pogłębić naszą wiarę.

7. Za tydzień zbiórka do puszek na fundusz duszpasterstwa młodzieży.

8. Niech jubilatów i solenizantów tego tygodnia ogarnia radość uczestnictwa w królestwie Bożym.